Новини
НАВЧАННЯ АКТУАЛЬНИМ ПРОФЕСІЯМ, ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА БАГАТО ІНШИХ КОРИСНИХ СЕРВІСІВ ВІДКРИТО У ОСВІТНЬОМУ ХАБІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Комп’ютерна академія IT STEP (прим. Академія «Шаг») та навчальні заклади професійної освіти запровадили Освітній Хаб Хмельниччини, з метою організувати системні психологічні та профорієнтаційні консультації, тестування щодо визначення власних здібностей за допомогою штучного інтелекту, навчання найзатребуванішим навичкам ХХІ століття та професіям на ринку праці для здобувачів освіти і їх батьків, як місцевих мешканців так і внутрішньо переміщених осіб» – повідомила Дарія Басюк, Директорка Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної військової адміністрації.
Освітній Хаб Хмельниччини корисний для:
• дітей від трьох років,
• учнів загальноосвітніх навчальних закладів,
• учнів професійно-технічних училищ,
• студентів вищих навчальних закладів,
• батьків здобувачів освіти.
ОСВІТНІЙ ХАБ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ http://osvita.adm-km.gov.ua/?page_id=2998
Рятувальники б'ють на сполох: пожежі у приватному секторі забирають життя дітей
Пожежі у житловому секторі продовжують забирати життя людей. Найстрашніше, що жертвами безпощадного вогню стають діти.
Так, вчорашній виїзд на ліквідацію пожежі у Хмельницькій області для рятувальників був особливо трагічним. Попри те, що займання житлового будинку в селі Медисівка, Теофіпольської ТГ, Хмельницького району, загасили господарі оселі ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу, пожежа все ж забрала найцінніше — життя чотирьох дітей віком до шести років!
Вже сьогодні у селі Мар’янівка, Вінницькій області, унаслідок отруєння продуктами горіння загинуло знов четверо дітей та двоє дорослих!
Шановні батьки! З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!
Візьміть до уваги такі рекомендації:
• не забувайте, що найкращим способом навчання дітей є власний позитивний приклад;
• встановіть із дитиною довірливі стосунки, щоб вона розповідала вам про свої наміри та дослухалася до ваших рекомендацій та застережень;
• поясніть малечі, що таке легкозаймисті, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні і вогнепальні предмети, яку небезпеку вони несуть;
• розкажіть дитині про можливі "вуличні" загрози та небезпеки, застерігайте її від самостійного відвідування потенційно небезпечних місць (водойм, кар’єрів, поблизу залізниці тощо);
• поясніть чаду про небезпеку використання піротехнічних засобів;
• окресліть дитині коло людей, до яких вона може в разі потреби звернутися за допомогою;
• не залишайте малолітніх дітей самих вдома;
• дотримуйтеся правил безпечної життєдіяльності, щоб зберегти власне життя та здоров’я, а також вашої дитини.
Крім того, в осінньо-зимовий період дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:
• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
• не паліть у ліжку;
• уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
• при використанні пічного опалення дотримуйтеся заходів безпеки і слідкуйте за справністю печі.
Пам’ятайте, саме від вас залежить безпека та добробут вашої дитини!
Учні 1-4 класів Якимівської гімназії прийняли участь у виховному заході: "22 квітня- Міжнародний день Землі" та прибрали прилеглу до гімназії територію від сміття.
У зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації навчання учнів 5-9 класів з 29 березня здійснюватиметься дистанційно. Учні 1-4 класів навчаються очно у звичному режимі.
17 січня 2017 р. Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості було прийнято постанову «Про встановлення Дня українського добровольця». Вирішено відзначати його в Україні 14 березня. Ця дата вибрана не випадково: саме в цей день 2014 р. перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці, що під Києвом, для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ – батальйон оперативного призначення Національної гвардії України ім. Кульчицького. Здобувачі освіти 1-8 класів переглянули і обговорили фільм «Українські добровольці».
9 березня 1814 року народився видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Вшановуючи 207 річницю від дня народження Кобзаря здобувачі освіти провели виховний захід, на якому захопливо перегорнули сторінки життя та творчості поета.
22.02.2021р. в Якимівській ЗОШ було проведено виховні години на тему "Рідна мова - пісня солов'їна", присвячені Міжнародному дню рідної мови.
В Якимівській ЗОШ було проведено читання вголос. Діти з захопленням взяли участь і ознайомились з пізнавальною літературою.
У зв'язку з погіршенням епідеміологічного становища у районі внесено зміни у структуру навчального року: осінні канікули з 15.10 по 30.10.2020
13 жовтня
В школі проведено захід до "Дня українського козацтва" та "Дня захисника України" - "Козацькі розваги"
За вікном тепла та сонячна погода. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки.
Тому час говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, аби відпочинок приносив радість. Усім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму.
Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.
Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.
Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.
Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!
Дистанційне навчання
У зв'язку із запровадженням карантину з 12 березня навчальні заняття здійснюються дистанційно
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.