Додаток до наказу директора школи
«Про затвердження тимчасового порядку організації освітнього процесув період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби»
Правила перебування в закладі освіти в умовах адаптивного карантину
- Для кожного класу визначено свій вхід до закладу освіти.
- У заклад освіти можуть заходити тільки здобувачі освіти, вчителі та персонал.
- Вхід у заклад освіти батьків, бабусь, дідусів, інших родичів, крім осіб, які супроводжують дитину з інвалідністю, на час карантину обмежений.
- Вхід до приміщення дозволяється лише у захисних масках.
- При вході до закладу освіти або в класі треба обробити руки антисептиком (у закладі освіти облаштовані для цього куточки дезінфекції). Наявність персонального антисептика схвалюється.
- Під час руху по закладу освіти дотримуватися однобічного напряму, не перетинатися із кимось, дотримуватися дистанції.
- Під час перерв усі здобувачі освіти, крім учнів 1-4 класів, і вчителі повинні носити маски, на уроках захисні маски дозволяється знімати.
- Змінювати захисні маски слід кожні 3 години. У кабінетах та місцях загального користування є місця (урни) для утилізації одноразових масок.
- Якщо використовуєте багаторазові маски, то обов’язковим є наявність герметичного пакета (zip-пакет або на кнопці): один для використаного, інший для чистого. Нові одноразові захисні маски теж мають зберігатися у чистому пакеті.
- Вихід з кабінету під час перерв є обов’язковим для проведення провітрювання, яке здійснює вчитель-предметник.
- Під час перерв рухатися без потреби та не за визначеним маршрутом не рекомендується.
- Кожен клас/група закріплений/а за навчальним кабінетом. Перейти в інший кабінет здобувачам освіти дозволяється лише для вивчення англійської, німецької та української мов, інформатики, трудового навчання. Уроки фізичної культури до настання зимового періоду рекомендовано проводити на вулиці.
- Щоранку вчителям та персоналу будуть проводити температурний скринінг.
- Здобувачі освіти мають вести під контролем батьків/опікунів записи у шкільному щоденнику про температуру власного тіла (щодня у вільному від уроків рядку) для 4-11 класів та в окремому блокноті/зошиті (у довільній формі) для здобувачів освіти 1-3 класів та бути готовими інформувати класного керівника чи вчителя-предметника на першому уроці про стан самопочуття та температуру тіла.
- Щодня на початку першого уроку класний керівник чи вчитель-предметник зобов’язаний провести опитування здобувачів освіти про стан самопочуття та температуру тіла.
- З температурою, кашлем, головним болем, нежитем, тобто ознаками респіраторного захворювання, до закладу освіти не приходити.
- Для хворого, виявленого під час освітнього процесу, в закладі освіти облаштовано ізолятор, у якому за станом самопочуття тимчасово стежитиме медпрацівник.